معرفی نامه

شرکت دانش بنیان زیست فناوران سینا

شرکت دانش بنیان زیست فناوران سینا (سینا بایوتک) به همت جمعی از اساتید با سابقه دانشگاه های کشور در سال 1390 به منظور فعالیت در حوزه زیست فناوری تشکیل گردید. هدف اصلی این شرکت تولید محصولات متنوع مورد نیاز کشور در این حوزه به ویژه تولید آنتی بادی های پلی کونال و مونوکلونال پرمصرف مورد نیاز در بخشهای تحقیق و توسعه، مراکز پژوهشی و دانشگاهی و نیز آزمایشگاه ها و مراکز تشخیص طبی می باشد. علاوه بر این تولید کیت های تحقیقاتی و تشخیص طبی از اهداف دیگر تاسیس این شرکت است. با توجه به مشکلات موجود در تامین مواد بیولوژیک و کیت های مورد نیاز کشور با کیفیت و کارایی بالا از شرکت های معتبر بین المللی، رسالت اصلی این شرکت تولید محصولاتی با حداکثر کیفیت و با حداقل قیمت، مطبق با استانداردها و معیارهای دقیق کنترل کیفی مورد قبول روز دنیا می باشد.

از اهداف دیگر این شرکت تامین فراورده های بیولوژیک در حوزه آنتی بادی ها بر اساس درخواست و اعلام نیاز دانشجویان، پژوهشگران و مراکز تشخیصی و سایر مشتریان  در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. بطوری که  تامین بسیاری از فرآورده های آنتی بادی  که هم کنون به سختی و با صرف هزینه های گزاف از خارج از کشور تامین می گردد، با صرف هزینه ای به مراتب کمتر، برای تامین مقادیر فوق العاده بیشتر و در زمانی معقول توسط متخصصان این شرکت میسر می باشد.

اين شرکت با تولید بیش از 80 فرآورده تحقیقاتی و تشخیصی در طول دوره کوتاه فعالیت 2 ساله خود بر آن است تا با بهره گیری از روش های کارآمد، پویا و اثر بخش در زمینه تولید فرآورده های بیولوژیک و کیت های تشخیصی و نیز با بهره گیری از مدرن ترین تکنولوژی و استاندارد های روز دنیا، مدیریت علمی و کارآمد، نیروی انسانی متخصص و مجرب، تنوع فرآورده ها و محصولات خود را در آینده نزدیک بهبود بخشد.

مدیران شرکت بر این باورند که تداوم حیات و فعالیت این شرکت وابسته به اقبال و رضایت طیف گسترده مشتریان از محصولات شرکت می باشد و این رضایت شما از کیفیت محصولات، نوید دهنده موفقیت ما در میسری است که همراه با شما در آن گام نهاده ایم .بطور حتم فعالیت و تولیدات این شرکت نیازمند بهبود و ارتقای مداوم و همیشگی کیفیت می باشند. امیدواریم  این نیاز با تعامل بیشتر و ارسال پیشنهادات، انتقادات و راهنمایی های شما محققین و دانش پژوهان بزرگوار فعال در عرضه علمی کشور بتواند هر چه سریعتر مسیر تعالی خود را طی نماید.

چشم انداز شرکت: تبدیل به شركت برتر بیوتکنولوژی در زمینه تولید آنتی بادی ها، فراورده های بیولوژیک و کیت های تشخیصی و تحقیقاتی در طی دهه آینده در ایران

  • ایجاد خودکفایی در زمینه تولید محصولات بیوتکنولوژی پزشکی
  • تامین و تولید آنتی بادی ها ، فرآورده های بیولوژیک و کیت های مورد نیاز دانشگاه ها، مراکز پژوهشی، بخش های تحقیق و توسعه و مرکز درمانی در سطح کشور و  نیز کشورهای همسایه و منطقه با بهترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا
  • صدور محصولات زیست فناوری به خارج کشور
  • جهت گیری و حرکت به سمت ایجاد یک برند بین المللی در زمینه تولیدات بیوتکنولوژی پزشکی
  • مشتري مداري و کسب رضایت مشتری
  • نوآوري در توليد محصولات کیفی
  • تولید محصولات زیست سازگار و حفاظت از محيط زيست
  • بهبود مستمر کیفیت
  • مسئوليت پذيري و پاسخگوئي اجتماعی